Startovní listina

Hlavní závod

# Jméno Město Rok Tým
1 Klára Kubínová JABLONNÉ NAD ORLICÍ 1990
2 Alena Vraštilova Olomouc 19 1993 #samosetoneodtrenuje
3 Michaela Kubínová JABLONNÉ NAD ORLICÍ 1973
4 Josef Kubín JABLONNÉ NAD ORLICÍ 1950
5 Karolína Jankovská JABLONNÉ NAD ORLICÍ 2000
6 Šimon Žďárek JABLONNÉ NAD ORLICÍ 1991
7 Roman Žďárek ÚSTÍ NAD ORLICÍ 1988
8 Dominika Vašinová ÚSTÍ NAD ORLICÍ 1998
9 Tomáš Vlasák Pardubice 1961 Květiny Marie Štrumlová
10 Michaela Stejskalová Mistrovice 2001 SDH Lanškroun - ženy
11 Kristýna Vlasáková Pardubice 1995 Květiny Marie Štrumlová
12 Olin Schejbal Deštné v Orlických horách 1991 #klucizorlickejch
13 Kristina Appelova Dolní Dobrouč 1985 Dobrouč Elite Runners
14 Jiří Šťovíček Žamberk 1985
15 Lenka Mňuková Česká Třebová 1983 #blondynycrew
16 Martina Černohousová Jablonné nad Orlicí 1991
17 Honza Stuchlík Praha 1990
18 Tereza Schwarzová Praha 1989
19 Petr Koukola Líšnice 1990 IMPERO
20 Marek Kuvik Jablonné nad Orlicí 1995
21 Lukáš Kuvik Jablonné nad Orlicí 1990
22 Tomáš Bohunek Řetová 1992
23 Ladislav Plechatý 1985 Poltrade Run Team
24 Martin Svoboda Choceň 1994
25 Pavlína Vávrová Lanškroun 1993 Žabža team
26 Hana Richtrová Lanškroun 1982 Runsport Team
27 Daniel Vávra Lanškroun 1984 Žabža team
28 Jakub Lesák Žamberk 1996
29 Fanda Lesák Žamberk 1975
30 Lucie Kubištová Česká Třebová 1999
31 Pavlína Marešová Dvoranová Ústí nad Orlicí 1975 za sebe
32 Martin Mareš Ústí nad Orlicí 1975 za maminku
33 Michaela Šilarová Letohrad 2001 HS Hydrant
34 Filip Vašata Jablonné nad Orlicí 1992 AHA COLOR
35 Dominika Vašatová Jablonné nad Orlicí 1995 AHA COLOR
36 Míša Dolečková Orličky 2001
37 Jiří Doubínek Mladkov 1986
38 Lucie Doubínková Mladkov 1989
39 Antonie Abraham Choceň 1985
40 Kristýna Všetulová Lanškroun 1991 Líbezný kočičky
41 Petra Havlíčková Dolní Dobrouč 1984 Líbezný kočičky
42 Ondřej Marek Lanškroun 1993
43 Milan Doleček Ústí nad Orlicí 1973 #gladiatorrace
44 Jan Bečka Líšnice 1969 Syn
45 Lenka Valentová Lanškroun 1988 Líbezný kočičky
46 Martin Bednář Jablonné nad Orlicí 1983 Manželka
47 Daniel Vávra Lanškroun 1984 Vávrovic TEAM
48 Šárka Junková Lanškroun 2004
49 Filip Hostinský Nový Hradec Králové 1986
50 Jakub Schulz Rychnov nad Kněžnou 1991
51 Michal Vítek Dlouhoňovice 1985
52 Monika Dolečková Orličky 2008
53 Kateřina Šik Žamberk 1988
54 Pavel Moravec Rychnov nad Kněžnou 1964
55 Petr Pícha Kutná Hora 1980
56 Jitka Mertová Výprachtice 1976
57 Andrea Exnerova Ústí nad Orlicí 1996
58 Sára Tomanová Jablonné nad Orlicí 2011
59 Martin Holec Letohrad 1974
60 Ivana Holec Letohrad 1985 Tady a teď
61 Andrea Simonová Jablonné nad Orlicí 1983 ŠBV
62 Jiří Matějček Prostějov 1994 -
63 Vojtěch Šítek Letohrad 2009 Šítek
64 Žaneta KOUKOLOVÁ Líšnice 1993 IMPERO
65 Pavel Prudil Dolní Malá Úpa 1966 Run The World CZ
66 Lenka Prokopová Damníkov 1991
67 Šárka Kocotová Praha 1989
68 Kryštof Kocot Praha 1983
69 Vojtěch Mlynář Dolní Dobrouč 1998 SK Veteráni Dobrouč
70 Michal Dovičín Hlízov 1988 Olympia Spartan Training KH
71 Markéta Fajfrova Letohrad 1997 Když nemůžeš prijej vic
72 Jan Popelka Jablonné nad Orlicí 1985 POPELCI
73 Lucie Vyhnálková Jablonné nad Orlicí 1989
74 Robin Krejčí Mistrovice 1996
75 Matěj Krejčí Mistrovice 2006
76 Iveta Marková Lanškroun 1990
77 Markéta Fajfrova Letohrad 1997
78 Daniel Špinler Studené 1987 Sportovní klub Studené
79 Marketa Fajfrova Česká Třebová
80 Liduška Paulusová Česká Třebová 1974

Dětský závod

# Jméno Město Rok Tým Kategorie
1 Kristina Hejduková Dolní Dobrouč 2019 Dobrouč Elite runners Kidos do 6 let (80 m)
2 Tereza Hejduková Dolní Dobrouč Dobrouč Elite Runners Kidos do 6 let (80 m)
3 Radek Mňuk Česká Třebová 2011 AK Iscarex Česká Třebová Kidos do 14 let (800 m)
4 Dominik Mňuk Česká Třebová 2014 AK Iscarex Česká Třebová Kidos do 10 let (400 m)
5 Viktorie Maresova ´Ústí nad Orlicí 2014 za mamku Kidos do 10 let (400 m)
6 Benjamin Jan Abraham Choceň 2020 Kidos do 6 let (80 m)
7 Bella Vítková Dlouhoňovice 2013 Kidos do 14 let (800 m)
8 Anežka Kocotová Praha 2014 Kidos do 10 let (400 m)
9 Johana Kocotová Praha 2017 Kidos do 10 let (400 m)
10 Samuel Sekot Hlízov 2018 Olympia Spartan Training KH Kidos do 10 let (400 m)
11 Joshua Sekot Hlízov 2019 Olympia Spartan Training KH Kidos do 6 let (80 m)
12 Sára Majvaldová Mistrovice 2015 štěnátka Kidos do 10 let (400 m)
13 Máťa Stuchlík Praha 2021 Kidos do 6 let (80 m)
14 Štěpán Chládek Petrovice 2014 Fotbal Jablonné nad Orlicí Kidos do 10 let (400 m)
15 Adam Jursa Petrovice 2010 Fotbal Jablonné nad Orlicí Kidos do 14 let (800 m)

Sponzoři

Čumíš na mě? s.r.o.

Atletika Jablonné nad Orlicí

© 2024