Hlavní závod
# | Jméno | Město | Rok | Tým |
---|---|---|---|---|
1 | Klára Kubínová | JABLONNÉ NAD ORLICÍ | 1990 | |
2 | Alena Vraštilova | Olomouc 19 | 1993 | #samosetoneodtrenuje |
3 | Michaela Kubínová | JABLONNÉ NAD ORLICÍ | 1973 | |
4 | Josef Kubín | JABLONNÉ NAD ORLICÍ | 1950 | |
5 | Karolína Jankovská | JABLONNÉ NAD ORLICÍ | 2000 | |
6 | Šimon Žďárek | JABLONNÉ NAD ORLICÍ | 1991 | |
7 | Roman Žďárek | ÚSTÍ NAD ORLICÍ | 1988 | |
8 | Dominika Vašinová | ÚSTÍ NAD ORLICÍ | 1998 | |
9 | Tomáš Vlasák | Pardubice | 1961 | Květiny Marie Štrumlová |
10 | Michaela Stejskalová | Mistrovice | 2001 | SDH Lanškroun - ženy |
11 | Kristýna Vlasáková | Pardubice | 1995 | Květiny Marie Štrumlová |
12 | Olin Schejbal | Deštné v Orlických horách | 1991 | #klucizorlickejch |
13 | Kristina Appelova | Dolní Dobrouč | 1985 | Dobrouč Elite Runners |
14 | Jiří Šťovíček | Žamberk | 1985 | |
15 | Lenka Mňuková | Česká Třebová | 1983 | #blondynycrew |
16 | Martina Černohousová | Jablonné nad Orlicí | 1991 | |
17 | Honza Stuchlík | Praha | 1990 | |
18 | Tereza Schwarzová | Praha | 1989 | |
19 | Petr Koukola | Líšnice | 1990 | IMPERO |
20 | Marek Kuvik | Jablonné nad Orlicí | 1995 | |
21 | Lukáš Kuvik | Jablonné nad Orlicí | 1990 | |
22 | Tomáš Bohunek | Řetová | 1992 | |
23 | Ladislav Plechatý | 1985 | Poltrade Run Team | |
24 | Martin Svoboda | Choceň | 1994 | |
25 | Pavlína Vávrová | Lanškroun | 1993 | Žabža team |
26 | Hana Richtrová | Lanškroun | 1982 | Runsport Team |
27 | Daniel Vávra | Lanškroun | 1984 | Žabža team |
28 | Jakub Lesák | Žamberk | 1996 | |
29 | Fanda Lesák | Žamberk | 1975 | |
30 | Lucie Kubištová | Česká Třebová | 1999 | |
31 | Pavlína Marešová Dvoranová | Ústí nad Orlicí | 1975 | za sebe |
32 | Martin Mareš | Ústí nad Orlicí | 1975 | za maminku |
33 | Michaela Šilarová | Letohrad | 2001 | HS Hydrant |
34 | Filip Vašata | Jablonné nad Orlicí | 1992 | AHA COLOR |
35 | Dominika Vašatová | Jablonné nad Orlicí | 1995 | AHA COLOR |
36 | Míša Dolečková | Orličky | 2001 | |
37 | Jiří Doubínek | Mladkov | 1986 | |
38 | Lucie Doubínková | Mladkov | 1989 | |
39 | Antonie Abraham | Choceň | 1985 | |
40 | Kristýna Všetulová | Lanškroun | 1991 | Líbezný kočičky |
41 | Petra Havlíčková | Dolní Dobrouč | 1984 | Líbezný kočičky |
42 | Ondřej Marek | Lanškroun | 1993 | |
43 | Milan Doleček | Ústí nad Orlicí | 1973 | #gladiatorrace |
44 | Jan Bečka | Líšnice | 1969 | Syn |
45 | Lenka Valentová | Lanškroun | 1988 | Líbezný kočičky |
46 | Martin Bednář | Jablonné nad Orlicí | 1983 | Manželka |
47 | Daniel Vávra | Lanškroun | 1984 | Vávrovic TEAM |
48 | Šárka Junková | Lanškroun | 2004 | |
49 | Filip Hostinský | Nový Hradec Králové | 1986 | |
50 | Jakub Schulz | Rychnov nad Kněžnou | 1991 | |
51 | Michal Vítek | Dlouhoňovice | 1985 | |
52 | Monika Dolečková | Orličky | 2008 | |
53 | Kateřina Šik | Žamberk | 1988 | |
54 | Pavel Moravec | Rychnov nad Kněžnou | 1964 | |
55 | Petr Pícha | Kutná Hora | 1980 | |
56 | Jitka Mertová | Výprachtice | 1976 | |
57 | Andrea Exnerova | Ústí nad Orlicí | 1996 | |
58 | Sára Tomanová | Jablonné nad Orlicí | 2011 | |
59 | Martin Holec | Letohrad | 1974 | |
60 | Ivana Holec | Letohrad | 1985 | Tady a teď |
61 | Andrea Simonová | Jablonné nad Orlicí | 1983 | ŠBV |
62 | Jiří Matějček | Prostějov | 1994 | - |
63 | Vojtěch Šítek | Letohrad | 2009 | Šítek |
64 | Žaneta KOUKOLOVÁ | Líšnice | 1993 | IMPERO |
65 | Pavel Prudil | Dolní Malá Úpa | 1966 | Run The World CZ |
66 | Lenka Prokopová | Damníkov | 1991 | |
67 | Šárka Kocotová | Praha | 1989 | |
68 | Kryštof Kocot | Praha | 1983 | |
69 | Vojtěch Mlynář | Dolní Dobrouč | 1998 | SK Veteráni Dobrouč |
70 | Michal Dovičín | Hlízov | 1988 | Olympia Spartan Training KH |
71 | Markéta Fajfrova | Letohrad | 1997 | Když nemůžeš prijej vic |
72 | Jan Popelka | Jablonné nad Orlicí | 1985 | POPELCI |
73 | Lucie Vyhnálková | Jablonné nad Orlicí | 1989 | |
74 | Robin Krejčí | Mistrovice | 1996 | |
75 | Matěj Krejčí | Mistrovice | 2006 | |
76 | Iveta Marková | Lanškroun | 1990 | |
77 | Markéta Fajfrova | Letohrad | 1997 |